Zespół Teddy Bears - Impresariat
Rozmiar: 34246 bajtów
STRONA
GŁÓWNA
IMPREZY
OKOLICZNOŚCIOWE
ZESPOŁY
EVENTY
ZESPOŁY
KONCERTY
WARSZTATY
MUZYCZNE
KONTAKT
IMPRESARIAT

Zespół Teddy Bears (Częstochowa) gra w składzie:

Ania (vocal) - absolwentka WSP w Częstochowie („Wychowanie Muzyczne”), ceniona za doskonały warsztat oraz niepowtarzalną barwę głosu. Ma na swoim koncie wiele recitali, jak również udział w projektach jazzowych i teatralnych. Śpiewała wiele lat w zespole „Collegium Cantorum”, który obecnie jest chórem Filharmonii Częstochowskiej pod dyrekcją Janusza Siadlaka. Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych, której oddaje się na co dzień przekłada się na koncerty charytatywne, w których zespół Teddy Bears chętnie bierze udział. Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z publicznością sprawia, iż potrafi z wdziękiem poprowadzić każdy rodzaj imprezy. Dzięki dużym umiejętnościom organizacyjnym, zadba o najdrobniejszy szczegół dowolnego przedsięwzięcia.
Sylwek (gitara,vocal ) – od 1984 r. fan J. Hendrix’a gitary i rocka. Otwarty na różne gatunki muzyczne rock, pop, blues, jazz, funky i inne. Współpracuje z wieloma zespołami w Polsce: Jacek Kurzawa i Przyjaciele, The Clezmers, Jam Boxx, Roberto Zucaro, Full Steam i inne… Ma na swoim koncie udział w festiwalach z zespołami: SIOSTRO TLENU, FUNTASTICH BOLTZIG, CHOPIN’S HAND i inne, nagrody zespołowe, wyróżnienia oraz nagrody indywidualne m.in.Węgorzewo 91, Suwałki 91, Jesień Łódzka 94. Od lat nagrywa sesyjne partie gitarowe na płytach różnych zespołów. Z wielkim zaangażowaniem oddany muzyce. Zainteresowany przyrodą i ciekawymi ludźmi. W zespole Teddy Bears czaruje gości niebywałymi solówkami w utworach oraz charyzmą na scenie.
Darek (klawisze, vocal)– absolwent WSP w Częstochowie ( „Wychowanie Muzyczne”) znany z częstochowskich projektów muzycznych, współpracował i nagrał płyty z zespołami Natanael i Nefre. Czynny pedagog, organizator wielu konkursów muzycznych dla dzieci i młodzieży. Fascynacja nowinkami z dziedziny multimediów sprawia, iż jest niezastąpioną osobą w organizacji multimedialnych projekcji podczas imprez oraz dbaniu o optymalne nagłośnienia dla zespołu. Duża muzykalność i dobry warsztat pozwalają na odnalezienie się w każdej stylistyce utworu.
Adam (gitara basowa) – absolwent WSP w Częstochowie („Wychowanie Muzyczne”), z rodziny o bogatych tradycjach muzycznych, od najmłodszych lat zafascynowany brzmieniem gitary basowej, biorący udział jako muzyk sesyjny w różnorodnych projektach muzycznych. W zespole Teddy Bears tworzy zgraną sekcję rytmiczną z perkusistą oraz niepowtarzalną atmosferę ze wszystkimi muzykami, co przekłada się na wspaniały kontakt zespołu z publicznością.
Mariusz (perkusja)– absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi, zagrał wiele prestiżowych koncertów z zespołami rockowymi i jazzowymi. Grywa z takimi znakomitościami jak Marcin Wyrostek i to nie tylko w ostatnim czasie jego indywidualnej kariery, ale również wcześniej w zespole Ars Harmonica, Dromaders Bend. Uświetnił swą osobą składy zespołu Nefre, Crazy Grass. Obecnie oprócz zespołu Teddy Bears gra w stałym składzie Pawła Łowickiego, zespołu Gang Marcela oraz Inny Projekt. Obdarzony niebywałym poczuciem humoru jest duszą zespołu.

*Na życzenie istnieje możliwość różnych składów wokalno - instrumentalnych wraz z wodzirejem i DJ-em.

Rozmiar: 335644 bajtów

Zespół Teddy Bears - Sylwester 2011/2012 na Placu Biegańskiego w Częstochowie

Zespół Teddy Bears – jesteśmy grupą muzyczną wykonującą repertuar szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej oraz jazzu i wielu innych gatunków. Gramy razem już 16 lat. Teddy Bears to absolwenci cenionych uczelni muzycznych Akademii Muzycznych w Katowicach, Łodzi, Wrocławiu, a także Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie. Szeroki repertuar zespołu, a także wieloletnie doświadczenia zawodowe sprawiają, że muzyka -wykonywana zawsze „na żywo”- zadowoli najwybredniejszych znawców. Teddy Bears zapewni oprawę muzyczną bankietów, uroczystości weselnych, balów, studniówek, imprez sylwestrowych, firmowych, wernisaży, a także imprez plenerowych. Indywidualne traktowanie każdej z imprez, wyczucie potrzeb i wymagań klientów, zaangażowanie i pełen profesjonalizm to recepta zespołu na udaną zabawę. Spełniamy życzenia specjalne: wyprowadzenia, oprawy muzyczne ślubów, rozszerzenie składu o instrumenty dęte, smyczkowe i inne.
Zespół Teddy Bears występuje w programach eventowych z autorskimi aranżacjami takimi jak: jaka to melodia?, oktoberfest, biesiada, piosenki Agnieszki Osieckiej, piosenki Jacka Cygana, piosenki PRL-u, The Beatles - zespół wiecznie młody, muzyka filmowa, standardy światowego jazzu, najpiękniejsze piosenki polskie (przedwojenne, powojenne i współczesne), jak karnawał, to karnawał! (światowe przeboje muzyki rozrywkowej), outside jazz (okolice jazzu), piosenki patriotyczne, kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. Skład zespołu tworzą absolwenci Akademii Muzycznych w Katowicach, Łodzi, Wrocławiu, a także Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie. Oferuje oprawę muzyczną bankietów, uroczystości weselnych, balów, imprez firmowych, wernisaży, a także imprez plenerowych. Szeroki repertuar zespołu, a także wieloletnie doświadczenia zawodowe sprawiają, że muzyka - wykonywana zawsze "na żywo" - zadowoli najwybredniejszych znawców. Zespół Teddy Bears występował na wielu prestiżowych imprezach m.in. Festiwalu Wina Beaujolois ( hotel Viktoria w Warszawie), Dniach Samorządu Terytorialnego w Częstochowie (amfiteatr przy promenadzie im. Cz. Niemena, teatr im. A. Mickiewicza), otwarcie nowej siedziby firmy President w Częstochowie, spotkania klubu Rotary w Tomaszowie Mazowieckim, firmowe spotkania wigilijne oraz wielu innych spotkaniach firmowych i prywatnych. Uświetniali wiele imprez artystycznych np. oprawa muzyczna wystaw plastycznych, fotograficznych itd. Występowali w tak prestiżowych salach jak: Spodek w Katowicach, Zamek Książ, Pałac w Rokosowie i in. Grali również eventy firmowe w Niemczech, Holandii oraz Szwajcarii.
Więcej informacji na temat oprawy muzycznej zespółu Teddy Bears udziela Katarzyna Mrożek

Zespół Teddy Bears w repertuarze jazzowym Chameleon Summertime Parker's mood Oblivion Escapadetwitter facebook Agencja artystyczna nauka na pianinie

Teddy Bears, twój impresariat, zespół muzyczny, agencja artystyczna, oprawa muzyczna, wesele, zespół weselny,
śpiew, orkiestra na wesele, zespół, imprezy firmowe, eventy, koncerty, zabawy, covery, festyny, dni miasta, gminy,